درباره ما

با توجه به پيشرفت روز افزون فن آوري اطلاعات و افزايش استفاده از رايانه و تجهيزات الكترونيكي و ارتباطي در همه رشته ها و زمينه هاي كاري، نياز به استفاده از سامانه هاي مدیریتی یکپارچه نرم افزاري بسيار بیشتر از گذشته احساس می شود. ما در شرکت سما بر این باوریم که با گرد آوردن افراد متخصص در زمينه فناوری اطلاعات و IT ، با استفاده از روش هاي استاندارد و به روز دنیا، به شرکت ها و سازمان ها برای استفاده هرچه بیشتر از مزیت های رو به گسترش IT و حرکت همگام با پیشرفت های جهانی یاری برسانیم.

شرکت فناوران اطلاعات سما در سال 1380 و پس از سال ها تجربه کار گروهی در زمینه سیستم های مدیریت وب سایت و نرم افزار های تحت وب شکل گرفت. عمده فعالیت های ما در سما بر نرم افزار های تخصصی مدیریت وب سایت و پورتال های تحت وب متمرکز بوده و تا کنون بیش از 80 سازمان ، موسسه و شرکت از محصولات ما بهره برده اند.

دیدگاه اصلی شرکت سما در طراحی و پیاده سازی محصولات خاص منظوره و تخصصی بودن است. به این ترتیب هر یک از نرم افزار های ما از منظر تخصصی و هدف ویژه طراحی شده و مزایای متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهند. این دیدگاه به شما امکان می دهد با صرف حداقل زمان و هزینه بهینه وب سایت مورد نظر خود را راه اندازی کنید. همچنین به روزرسانی و نگهداری وب سایت به سهولت امکان پذیر بوده و شما از هر گونه وابستگی فنی بی نیاز خواهید بود.

حرکت در لبه تکنولوژی روز و استفاده از جدید ترین قابلیت های وب 2 به ما امکان داده است تا نرم افزار های کاربرپسند و دارای سرعت و قابلیت های مثال زدنی را به مشتریان خود عرضه کنیم. نرم افزار های ما به گونه ای طراحی شده اند که همانند یک مشاور یا کارگذار شما را در ورود اطلاعات، ایجاد قابلیت ها و تغییر وبسایت راهنمایی کرده و بسیاری از فعالیت های کاربری را به صورت اتوماتیک انجام می دهند. کارشناسان ما در سما به کمک سال ها تجربه و دانش اندوزی آماده ارائه خدمات مشاوره و راه اندازی وب سایت های تخصصی به شما هستند

خدمات و توانمندی ها

  • پیاده سازی پورتال های تخصصی و اتوماسیون های تحت وب
  • طراحی و راه اندازی وب سایت های خاص منظوره
  • مشاوره و خدمات راه اندازی کسب و کار الکترونیک و تجارت الکترونیک
  • بهره گیری از باکیفیت ترین سرور ها و پهنای باند اختصاصی برای ارائه فضای میزبانی به مشتریان

خدمات

 - پیاده سازی پورتال های تخصصی و اتوماسیون های تحت
- طراحی و راه اندازی وب سایت های خاص منظوره
 - مشاوره و خدمات راه اندازی کسب و کار الکترونیک و تجارت الکترونیک
- بهره گیری از باکیفیت ترین سرور ها و پهنای باند اختصاصی برای ارائه فضای میزبانی به مشتریان

چرا شرکت ما ؟

دیدگاه اصلی شرکت سما در طراحی و پیاده سازی محصولات خاص منظوره و تخصصی بودن است. به این ترتیب هر یک از نرم افزار های ما از منظر تخصصی و هدف ویژه طراحی شده و مزایای متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهند. این دیدگاه به شما امکان می دهد با صرف حداقل زمان و هزینه بهینه وب سایت مورد نظر خود را راه اندازی کنید. 

درباره ما

گروه شرکت های سما در سال 1380 و پس از سال ها تجربه کار گروهی در زمینه سیستم های مدیریت وب سایت و نرم افزار های تحت وب شکل گرفت. عمده فعالیت های ما در سما بر نرم افزار های تخصصی مدیریت وب سایت و پورتال های تحت وب متمرکز بوده و تا کنون بیش از 80 سازمان ، موسسه و شرکت از محصولات ما بهره برده اند

S5 Box

Login

S5 Register

MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT